Mi is szedtük!

A Békés Megyei Önkormányzati Hivatal idén is csatlakozott a „TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért” elnevezésű akcióhoz. Kollégáink a Békéscsaba és Csabaszabadi közötti kerékpárút környékét tisztították meg a szeméttől. A TeSzedd! akció célja az, hogy közösen tisztítsuk meg szűkebb és tágabb környezetünket a szeméttől. Az akció ma Magyarország legnagyobb önkéntes mozgalma, már nyolcadik alkalommal „szeméttelenítik” […]
Ünnepi megyegyűlés Békéscsabán

A Békés Megyei Önkormányzat Közgyűlése ünnepi megyegyűlést tartott az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 171. évfordulója alkalmából. Az ünnepség résztvevőit Herczeg Tamás országgyűlési képviselő köszöntötte, ünnepi beszédet Erdős Norbert európai parlamenti képviselő mondott, aki felidézte az 1848-49-es forradalom és szabadságharc főbb eseményeit. A Békés Megyei Önkormányzat Közgyűlése által alapított Elnöki elismerés kitüntető díjat a március 15-ei […]
