Megújították az együttműködési megállapodást

Iustin Cionca, az Arad Megyei Tanács elnöke és Zalai Mihály, a Békés Megyei Önkormányzat Közgyűlésének elnöke Békéscsabán, a megyeházán ünnepélyes keretek között újította meg az Arad és Békés megye közötti együttműködési megállapodást. Az aláírás után az Arad-Békés Megyei Vegyes Bizottság újraszervezéséről és a további közös munkáról egyeztettek. A Békés és Arad megyék közötti hivatalos kapcsolat […]