Békés megye az ország egyik legbiztonságosabb megyéje

A Békés Megyei Önkormányzat júniusi közgyűlésén elfogadta a megyei rendőrfőkapitányság 2018. évi munkájáról szóló beszámolót, valamint tájékozódott többek között a megye lakosságának egészségügyi állapotáról és a kórházak helyzetéről. A helyi közösségekért végzett munka elismerésére „Közösségért-díj” elnevezéssel új elismerést alapítottak. Békés megye közbiztonsági helyzetéről dr. Polyák Zsolt megyei rendőrfőkapitány számolt be a képviselőknek. A megyei rendőrfőkapitányság […]
