Megyegyűlés Kétegyházán

A Békés Megyei Önkormányzat Közgyűlése februári ülését Kétegyházán tartotta. A kihelyezett megyegyűlés a helyszínt biztosító település Idősek nappali ellátó intézményében lezajlott beruházás megtekintésével kezdődött. Mindezek után a kétegyházi polgármesteri hivatalban folytatódott az ülés, melynek első perceiben Kónya István képviselő (FIDESZ), a közgyűlés Ügyrendi Bizottságának elnöke beszámolt arról, hogy a képviselőknek január 31-ig kellett eleget tenniük […]