A beszámolók voltak a középpontban Békés Vármegye Önkormányzata áprilisi közgyűlésén

A 2025-ös év harmadik közgyűlését tartotta Békés Vármegye Önkormányzata április 17-én a Vármegyeházán. A grémium nyolc napirendi pontot tárgyalt, ezúttal a beszámolók voltak a középpontban. A grémium elsőként a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2024. évi közbiztonságról szóló beszámolóját tekintette át az ülésen. Vörös Ferenc dandártábornok, vármegyei rendőrfőkapitány elmondta: kiegyensúlyozott volt a közbiztonság tavaly, azonban a bűncselekmények […]