A vármegyei úthálózat volt a májusi közgyűlés középpontjában

Május 15-én Békéscsabán tartotta meg ülését Békés Vármegye Önkormányzatának Közgyűlése. A testületi ülésen beszámolt a Békés Vármegyéért Vállalkozásfejlesztési Alapítvány és a a Békés Vármegyei Aktivitás Nonprofit Kft. 2024. évi tevékenységéről, valamint tájékoztatott a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Békés Vármegyei Igazgatósága, illetve a képviselők újabb alapítványi pályázatok támogatásáról döntöttek. A közgyűlés az ülésen a Magyar Közút […]