Idén először egy időpontban a Vármegyenap és a Közfoglalkoztatási kiállítás

A szinergia kihasználása érdekében egymással szorosan együttműködve, szeptember 18-20-án, Békéscsaba impozáns főterén rendezi meg a közfoglalkoztatási és nemzetiségi értékek kiállítást, illetve a vármegyenapot a Békés Vármegyei Kormányhivatal és Békés Vármegye Önkormányzata – jelentette be közös sajtótájékoztatón dr. Takács Árpád főispán és Molnár Sándor, a vármegyei közgyűlés elnöke. Először vontuk össze a két rendezvényt, a közfoglalkoztatási […]
