Ünnepi közgyűlés Szabadkígyóson, hatan elnöki kitüntetésben részesültek

A Békés Megyei Önkormányzat az 1848–49-es forradalom és szabadságharc 168. évfordulójára ünnepi közgyűlésen emlékezett Szabadkígyóson, ahol hatan Elnöki elismerés kitüntető díjban részesültek: Ivanics János, Sziszák Katalin, Kuti Árpádné Romvári Éva, Telekné Furák Mónika, Marton Gergely és id. Litauszky Zoltán.

UnnepiKozgyules20160311

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’left’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ custom_class=” av_uid=’av-2tx9cv’]

Az ünnepi közgyűlés videóösszefoglalója:

[youtube id=”n7PMMCoPdJc”]

Az elnöki elismerés kitüntetettjeinek kisfilmjei:

[youtube id=”5d817xexjHs”]

[youtube id=”2LY8MMJR2Qg”]

[youtube id=”Wi7EC9CrcOM”]

[youtube id=”7qC-sZsFBHw”]

[youtube id=”GTqdGP3u_Ck”]

[youtube id=”ePwyWJaKj0s”]