Kitüntetést kapott a megyei főépítész

A Magyar Érdemrend lovagkeresztje polgári tagozat kitüntetésben részesült Földesi István, a Békés Megyei Önkormányzati Hivatal főépítésze. A kitüntetést a köztársasági elnök megbízásából Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter adta át az 1956-os forradalom és szabadságharc emléknapja alkalmából tartott ünnepségen a Várkert Bazárban. Földesi István 1955. szeptember 25-én született Mezőberényben. Már gyermekkora óta az építészet érdekelte. […]