Négy nemzetiségi kitüntetést adományozott Békés Vármegye Önkormányzata

Békés Vármegye Önkormányzata minden évben megrendezi a Nemzetiségek Napjához kötődő, Békés Vármegyei Nemzetiségek Napi Díszünnepségét. Kedden Kétsopronyban a szlovák, a német, a román és a roma nemzetiségek kiemelkedő vármegyei alakjai vehettek át kitüntetéseket. A házigazda nevében Völgyi Sándor, Kétsoprony polgármestere köszöntötte elsőként a jelenlévőket, aki megtiszteltetésnek nevezte, hogy ők adhatnak otthont a rendezvénynek, azt kívánta, […]