A 2024-es költségvetésről és területfejlesztési beszámolókról szólt a februári közgyűlés

Február 21-én Békéscsabán, a Vármegyeházán tartott testületi ülést Békés Vármegye Önkormányzata. A grémium elfogadta a 2024-es évre vonatkozó költségvetést, amely a képviselők szerint kiegyensúlyozott és önként vállalt feladatok ellátására is lehetőséget biztosít. A testület tizenhárom napirendi pontot tárgyalt soron következő ülésén. Elsőként Szarvas Péter, Békéscsaba polgármestere és dr. Sódar Anita, a Békéscsabai Városfejlesztési Nonprofit Kft. […]