A megyei önkormányzat fogadóórája Békéssámsonon

Békéssámsonon tartott fogadóórát Várfi András, a Békés Megyei Önkormányzat alelnöke. Közel egy órán át tartott az a beszélgetés, amit a képviselő-testület tagjaival folytatott.
Rendkívüli ülést tartott a megyei közgyűlés

Mindössze öt, ám fajsúlyos téma került napirendre. A 2014 és 2019 közötti időszakra szóló gazdasági program elfogadása mellett górcső alá került a munkaerő-piaci helyzete is.
