Döntés született a következő évek fejlesztéseiről a júniusi megyegyűlésen

A Békés Megyei Önkormányzat veszélyhelyzet utáni első ülésén több tájékoztatót hallgatott meg a testület, valamint elfogadták az Integrált Területi Programot. A közgyűlés a veszélyhelyzet alatt hozott elnöki döntésekről készült összefoglaló ismertetésével kezdődött. Zalai Mihály elnök hangsúlyozta, csak olyan döntéseket kívánt a veszélyhelyzet ideje alatt meghozni, amelyeket a képviselők többsége támogatott. Az ügyrendi bizottság elnöke, Kónya […]
